Muzyka na forum

Znajdziesz tu nowości dotyczące forum, informacje o wprowadzanych zmianach, a także regulamin forum.
ODPOWIEDZ
no avatar
nikoswieta
Niedowiarek
Posty: 57
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 15:36

Muzyka na forum

11 paź 2013, o 13:25

Otóż chciałbym zaproponować lekką modernizacje na forum. Jakby stworzyć odtwarzacz na forum i podczas przeglądania słuchać ulubionych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Każdy z nas mógłby zaproponować jakąś piosenkę która leciała by na forum. Jeśli przyjmie się mój pomysł to ja na sam początek proponuję kolęde Cicha noc ( w wykonaniu Krawczyka [mogą się kolędy czy inne piosenki powtarzać ale żeby byli różni wykonawcy :D] oraz piosenke Wham Last Christma, a także pastorałke oj maluśki w wykonaniu Golec uOrkiestra )
ps. polecam program screamer radio. full opcje wszystkich stacji a także są stacje świąteczne, w które zaczynają nadawać gdzieś około października lub listopada. jest to radio internetowe :D :-) :-) :-)

no avatar
Santa Claus
Zaczynający wierzyć
Posty: 565
Rejestracja: 6 sty 2013, o 02:41

Re: Muzyka na forum

11 paź 2013, o 17:20

Ja polecam trzy piosenki ;-)

Dean Martin - A Marshmallow World
Nat King Cole - The Christmas Song
Frank Sinatra - The Christmas Waltz

no avatar
nikoswieta
Niedowiarek
Posty: 57
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 15:36

Re: Muzyka na forum

11 paź 2013, o 19:01

super piosenki
to jak jakiś moderator forum stworzy takie radio??

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: Muzyka na forum

11 paź 2013, o 21:12

takie radio na forum może stworzyć jedynie administrator- my jako moderatorzy nie mamy takich uprawnień. :-) a pomysł jest fajny

Lecho1523
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 5286
Rejestracja: 19 paź 2010, o 23:18
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Muzyka na forum

12 paź 2013, o 02:01

Taki pomysł już się tutaj pojawiał, sam to proponowałem :-), jednak było jakieś "ale" i nie wyszło, nie pamiętam już co było przyczyną. Ale tak to jestem zdecydowanie za. ;-)
Obrazek

no avatar
nikoswieta
Niedowiarek
Posty: 57
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 15:36

Re: Muzyka na forum

12 paź 2013, o 17:15

może się coś uda :-) ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO ADMINISTATORA O UDZIELENIE ODPOWIEDZI W TYM TEMACIE :-)

Chanelka99
Niedowiarek
Posty: 55
Rejestracja: 2 paź 2013, o 10:12
Kontakt:

Re: Muzyka na forum

24 paź 2013, o 10:43

Pomysł bardzo fajny ;-)
Ja proponuję piosenki tj.
- Train - Shake Up Christmas
- De su - Kto Wie
- Melanie Thorton - Holidays are coming
- Wham - Last Christmas

Są to osobiście moje ulubione piosenki świąteczne i przyjemnie by było słuchać ich przeglądając jedno z moich ulubionych forum :-P

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Muzyka na forum

25 paź 2013, o 00:12

Witajcie,

Wiem, że pomysł wydaje się Wam świetny i na pewno by było klimatycznie, jednakże jak już zostało wspomniane wyżej, jest kilka "ale", które ten pomysł blokują.
  • Jakakolwiek muzyka odtwarzana na stronie internetowej jest z reguły traktowana przez internautów negatywnie. Wyobraźcie sobie, że przeglądacie coś w sieci i otwieracie 20 zakładek z różnymi stronami i nagle gdzieś coś zaczyna grać, zakłócając tego co sami słuchacie, albo się po prostu nie podoba i zaczyna się szukanie, która to strona trąbi. To jest po prostu nieprofesjonalne.
  • Przeglądacie nasze forum w kilku zakładkach i w każdej gra piosenka tworząc kakofonię - niezbyt fajnie.
  • Dwa powyższe da się częściowo rozwiązać wyłączając automatyczne odtwarzanie, ale pozostaje i tak szereg innych problemów.
  • Kliknięcie w jakikolwiek link na forum spowoduje przeładowanie strony, co wyłączy także odtwarzacz, a po wczytaniu strony trzeba będzie włączać ją na nowo i to od początku.
  • Można opakować forum w ramkę i wtedy nawigacja po nim nie spowoduje przeładowania nadrzędnej ramki, więc odtwarzacz tam umieszczony będzie sobie ciągle grał, ale wtedy w pasku adresu przeglądarki adres nie będzie się w ogóle zmieniał i osoby niedoświadczone nie będą umiały skopiować linku do konkretnej strony forum, będzie też problem z otwieraniem linków z powiadomień mailowych.
  • I na koniec zostają kwestie prawne - od tak o sobie tego robić nie wolno.
Mam jednak pewien pomysł, będzie to coś innego, ale z muzyką świąteczną związane.
elf_sniezka

Lecho1523
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 5286
Rejestracja: 19 paź 2010, o 23:18
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Muzyka na forum

25 paź 2013, o 12:05

Mogłaby być opcja osobnego playera, który byłby tylko na stronie głównej w osobnej ramce. Zresztą kiedyś jak robiłem darmową stronę internetową(dbv bodajże) to była opcja stworzenia "radia" na głównej stronie, był plugin który wyglądał jak odtwarzacz, dodawało się tam linki z yt i leciały one jeden za drugim i były takie możliwości jak w odtwarzaczu(zmiana piosenek, przewijanie, zatrzymywanie itp). Ale ogólnie nie jest to za bardzo potrzebna funkcja, a granie automatycznie zaczęłoby irytować nawet największych fanów świąt już po tygodniu :-). Zresztą zawsze można odtworzyć sobie radio świąteczne i przeglądać forum ;-).
Obrazek

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Muzyka na forum

25 paź 2013, o 14:16

Lecho1523 pisze:Mogłaby być opcja osobnego playera, który byłby tylko na stronie głównej w osobnej ramce.
Mniej więcej o czymś takim myślałem, ale nie na stronie głównej, tylko jako osoby "podserwis". Przygotowałem nawet mały prototyp:

http://swiateczne.info/radio/radio.html
elf_sniezka

no avatar
Santa Claus
Zaczynający wierzyć
Posty: 565
Rejestracja: 6 sty 2013, o 02:41

Re: Muzyka na forum

27 paź 2013, o 03:17

Dobra robota, Karol ;-)

no avatar
Aleksander

Piosenka Świąteczna

18 gru 2019, o 02:53

Podsyłam śnieżynke prosto z Wrocka :)
Dajcie znać co sądzicie w komentarzach i zostawcie suba pod choinkę 🎄🎄🎄🎄

[color=#FF0000]WIRUS[/color]

ODPOWIEDZ