Problematyczni użytkownicy

Znajdziesz tu nowości dotyczące forum, informacje o wprowadzanych zmianach, a także regulamin forum.
modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Problematyczni użytkownicy

1 gru 2016, o 12:24

Hej, z Tomaszkiem ugadaliśmy wczoraj, że przyda się w dziale modowym taki temat.
Ja pierwszy strzał idzie kamil88 wątek: viewtopic.php?f=25&t=2021&start=1590 oraz viewtopic.php?f=25&t=2533. Wg mnie facet jest kłótliwy, bezkompromisowy, rzuca się jak dostanie ostrzeżenie czy jakąkolwiek uwagę, nie potrafi merytorycznie dyskutować, żyje wg zasady "moja prawda jest najmojsza". W wątku przygotowania do świąt Lejdi napisała, że kiedyś też ktoś ją źle potraktował przegrzebałam jej wpisy i znalazłam ten wątek o zdrowym rozsądku. Jeszcze bym zrozumiała, gdyby temat był w dziale trudne tematy, gdzie nerwy mogą puścić, ale obydwa w działach świątecznych? I takie zachowanie? Co o tym myślicie?
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

andy
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 9641
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 09:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: Problematyczni użytkownicy

1 gru 2016, o 18:20

Kamill tam do Kasi też miał uwagi, pojawia się przeważnie tuż przed świętami, namiesza i znika.

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: Problematyczni użytkownicy

1 gru 2016, o 18:38

Powiem Wam, że mnie ten chłopak mocno irytuje. Bo uważam, że jego wypowiedź do Ani była zwyczajnie zaczepliwa, chamska i ironiczna "Co z Ciebie za katolik?" No kurcze. Ja Paulinka w pełni popieram z ostrzeżeniem.
A powiedzcie mi szczerze- moje wypowiedzi są jakoś napakowane błędami? Bo jestem dyslektyczką i naprawdę się staram, ale mogę tego nie widzieć... :oops:

agos3009
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 9781
Rejestracja: 8 paź 2011, o 09:25

Re: Problematyczni użytkownicy

1 gru 2016, o 20:02

Też uważam, że z niego niezła "zaczepa" jest, a odpowiedź na pytanie Ani była co najmniej nietaktowna.

Kasiu chyba nie widziałam u Ciebie nigdy żadnego błędu, więc nie martw się na pewno nie chodzi o Ciebie. Szczerze to w ogóle nie wiem do którego z nas było to skierowane... no chyba, że ja tyle byków robię i nie zdaję sobie z tego sprawy. ;-)

Justi
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 7021
Rejestracja: 29 lis 2011, o 19:10

Re: Problematyczni użytkownicy

1 gru 2016, o 20:57

od razu jak poczytałam jego wypowiedź do Ani to pomyślałam sobie: "z czego tak szydzisz?" On zwyczajnie sieje zamęt na polu. Zaczepki szuka na każdym kroku i chyba "żywi" się tym jaką teraz atmosferę wprowadził.

Kasiu nie przejmuj się bo i ja błędów nie zauważyłam. A sama po wpisie lejdi zaczęłam się zastanawiać nad swoją ortografią elf_oczy elf_:D

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: Problematyczni użytkownicy

1 gru 2016, o 21:31

Czyli jednak nie wychodzi na to, że jestem złośliwą małpą :-P Naprawdę uważam, że bardzo oszczędnie stosujemy tutaj ostrzeżenia czy bany. Tak samo uważam, że ludzie nie mają jakiegoś nie wiadomo jakiego respektu przed nami i że nie wiadomo jak bardzo boją się napisać co myślą, żeby nie dostać ostrzeżenia. To chyba było troszkę nad wyraz. Nie wnikam w kwestię czata, bo czat rządzi się swoimi prawami, a raczej prawami idolki-dzikie serce i jej wiernych groupies-Kamillho, Kamil6920, mikomag itd.

Swego czasu był też problem z Bartkiem1822, pisał jakieś chamskie teksty do Dianki i do mnie, ale to było ze 2-3 lata temu.

Czasem naprawdę zastanawiam się, czy to ja mam problem z komunikacją z ludźmi i jestem wredna franca czy z ludźmi jest cos nie tak :-P
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

andy
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 9641
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 09:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: Problematyczni użytkownicy

1 gru 2016, o 22:58

Kasiu każdy z nas na pewno nie raz napisał coś z błędem a to że Jesteś dyslektyczką tłumaczy Cię w 100 procentach więc w ogóle nie ma o czym mówić. Z resztą nie wiem tak do końca czy Lejdy o to chodziło.
Co do Kamilla to przykro się robi kiedy ktoś wchodzi na forum na kilka tygodni przed świętami, uważa się za wielkiego katolika a ocenia kogoś po kilku słowach rozumiejąc je nieopatrznie.
Paulinko na pewno z Tobą jest wszystko w porządku co do tego nie ma żadnych wątpliwości :-P

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 08:17

Ja uważam, że na czacie niech oni gadają sobie jakie chcą głupoty- mają Tam swoje kółeczko i ok.
Ale na normalnym forum już tak być nie może.
I powiem Wam, że ja też jakoś nie zauważyłam, żeby ludzie bali się wypowiedzieć. Tak- jest najwięcej postów moderatorów, ale wynika to z faktu, że jesteśmy tu najczęściej.
Dzięki dziewczyny za uspokojenie... :-)

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 10:01

Czytam i nie wierzę. Nawet przeczytałem wszystko chyba z 3 razy i dalej nie wiem o co cały ten szum, serio za słowa "i co z ciebie za katolik?"? Ja wiem, że przez sieć bardzo łatwo nadać ton słowom, którego normalnie się nie widzi, bo brakuje komunikacji niewerbalnej, która jest sporą częścią przekazu, ale... no brak mi słów. Mam wrażenie, że oberwało mu się bo miał czelność wejść w dyskusję między Wami po prostu.
elf_sniezka

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 12:00

Widzisz Karol- dla mnie słowa "i co z Ciebie za katolik?" sugerują, że Ania jest złym człowiek. Moim zdaniem ocenił ją, nie znając jej sytuacji. Dla mnie mieszał. Bo jest różnica między "moim zdaniem obiad jest lepszy" niż sugerowania, jaka to nie jest Ania. A, że sama zainteresowana też tak to odebrała, bo sama napisała, że zrobiło jej się przykro, to chyba nie było w pełni ok.
Nie wiem czy zauważyliście, że w tej sytuacji kobiety uważają, że coś jest nie tak, a mężczyźni nie rozumieją o co szum? Nie wiem, może my jesteśmy jakieś przewrażliwione.

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 13:16

Karol, zauważ proszę ile osób to w jakiś sposób uraziło/dotknęło? Mimo, że nie jesteśmy samą zainteresowaną. Więc jeśli 5 osób uważa, że to co napisał było niewłaściwe, to z kim jest problem, z tymi pięcioma osobami czy z tą jedną? Szczególnie, że to nie była pierwsza "awantura" wszczęta przez niego, na tle religijnym. Ja rozumiem katolicki wymiar świąt itd, ale sam zauważ ilu ludzi, którzy się tutaj udzielają przyznają otwarcie, że są niewierzący. Przecież w momencie przeczytania tego postu skierowanego do Ani mogliby się również przykro poczuć! Może coś jest w tym co Kasia napisała o kobiecej nadwrażliwości.
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 13:18

Kitty_89 pisze:Widzisz Karol- dla mnie słowa "i co z Ciebie za katolik?" sugerują, że Ania jest złym człowiek.
Nic takiego nie sugerują, owszem nie są to wybitnie pozytywne słowa, ale też i nie bardzo negatywne, łatwo za to nadać im ton jaki się chce.
Kitty_89 pisze:Moim zdaniem ocenił ją, nie znając jej sytuacji.
Takie są internety, tacy są ludzie. Każdemu z nas zdarza się oceniać nie znając sytuacji. Ręka w górę kto tak nie robił.
Kitty_89 pisze:A, że sama zainteresowana też tak to odebrała, bo sama napisała, że zrobiło jej się przykro, to chyba nie było w pełni ok.
Ok, rozumiem, ale to nie oznacza, że zaraz cała moderacja staje w obronie. To nie przedszkole, że z bolącym palcem idzie się do pani, albo skarży na kolegę, bo pociągnął za włosy. Przepraszam, ale to tak właśnie wygląda. To jest dość niestosowne i generuje później takie problemy (czyli strach coś napisać bo się podpadnie, od jakiegoś czasu różne takie rzeczy do nas docierają).
elf_sniezka

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 13:25

modzianka pisze:Więc jeśli 5 osób uważa, że to co napisał było niewłaściwe, to z kim jest problem, z tymi pięcioma osobami czy z tą jedną?
Pięć osób, których ocena jest na tę chwilę bardzo subiektywna. Znam za to kolejne 5, które nie widzą w tym problemu.
modzianka pisze:Szczególnie, że to nie była pierwsza "awantura" wszczęta przez niego, na tle religijnym.
Ale kto zaczął? Prześledźmy temat, kamil88 napisał co napisał, andy stwierdziła, że nie skomentuje, bo nie jest pewna tonu wypowiedzi (bardzo mnie taka odpowiedź cieszy, tak to powinno być załatwione właśnie), potem nic, aż do momentu jak kamil88 pisze o ostrzeżeniu od Ciebie. I tak na prawdę gównoburza zaczęła się od określenia
Pani i władca forum
i to właśnie wtedy zaczyna się awantura. Widać kamil88 pociągnął za czułą strunę ;-)
elf_sniezka

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 13:44

No teraz to chyba troszeczkę Ty pojechałeś. Nigdy nie miałam i nie mam zadatków na "gwiazdę" oraz roszczeń na zachowanie "uważaj sobie bo jestem modem i zaraz zobaczysz co mogę". Nigdy nawet nie użyłam w rozmowie argumentu "dostaniesz ostrzeżenie za niewłaściwe odzywki do modka".
Jeśli uważasz, że to przez moje wyimaginowane poczucie wyższości zrobiła się cała awantura, cofnij mi proszę funkcję moderatora i sprawa załatwiona. Ja nie będę musiała się denerwować, nie będę zaprzątała sobie głowy, a Kamil będzie zadowolony :-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 14:28

Powiem Ci Karol, że jest przykre to co mówisz.
Zawsze wydawało mi się, że tak naprawdę po to są moderatorowie na forum, żeby pilnować, żeby nikt nikomu nie robił przykrości. Jeżeli to by nie była Andy tylko ktoś poza grona moderatorów to już można by było dać ostrzeżenie? Bo szczerze mówiąc, myślę, że wiele nowych osób po takim odezwie od Kamila zniknęło by z forum bo uznało, że jest ocenianym i lekko szykanowanym.
Przeczytałam tą wypowiedź w domu- powiem Ci, że wszyscy automatycznie uznali, że ma ona ona bardzo negatywny wydźwięk.

Zablokowany