Problematyczni użytkownicy

Znajdziesz tu nowości dotyczące forum, informacje o wprowadzanych zmianach, a także regulamin forum.
andy
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 9641
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 09:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 16:37

Bardzo niezręcznie czuję się w tej sytuacji, "z bolącym palcem poleciałam na skargę". Do nikogo się nie skarżyłam, po prostu jedni są za inni przeciw jak w życiu ilu ludzi tyle zdań.
Może lepiej będzie usunąć te drażliwe posty i zapomnieć o całej sprawie tuż przed świętami?

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 16:59

andy pisze:Do nikogo się nie skarżyłam
Dlaczego zatem modzianka w Twoim imieniu postanowiła dodać mu ostrzeżenie?
elf_sniezka

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 17:50

Może dlatego, że ten teksty był dla mnie-katolika jak "strzał w pysk"? Jak ja bym zadała pytanie takie jak Ania, a otrzymałabym taka odpowiedź jaką udzielił Kamil, to poczułabym się właśnie wkurzona i poczułabym czyjś paskudny brudny bucior buraczanej hipokryzji jaką prezentuje Kamil, wdepujący w moje życie. Jeśli napisałby tak komukolwiek innemu, zareagowałabym tak samo. Zresztą zaczyna mnie śmieszyć to, że broniąc kogoś jeszcze się muszę tłumaczyć, dlaczego zwróciłam uwagę i dałam ostrzeżenie jakiemuś bucowi bez klasy i honoru.
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 18:12

Powiem Ci, ze dla mnie to też jest jakaś chora sytuacja. Za chamski tekst kogoś, to Paulina się tłumaczy, a za obronę kogoś ja też.
Powiem Ci Karol, że teraz to wygląda tak, że Ania jest winna bo zadała pytanie, a nie Kamil za chamską odpowiedź, która moim zdaniem była zwyczajnie obraźliwa. Sensem forum ma być, że nie zadajemy żadnych pytań bo narażamy się na chamskie odpowiedzi?
Już kiedyś raz mi ktoś powiedział, że nie powinno mnie być na tym forum bo nie jestem katoliczką- chociaż myślałam, ze jeżeli kocham święta, obchodzę je to to nie powinno mieć najmniejszego znaczenia.
Przez tą sytuację poczułam to drugi raz. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz- skoro tak się ludzie boją odezwać przez modów- to skąd Krysia, skąd Młoda_mama, skąd Mikomag, Chmurka itp. Bo jakoś nie zauważyłam, żeby się nie odzywali, żeby zawsze się z nami zgadzali, a jednak są i się z nami świetnie bawią...

Asia
Administrator
Posty: 7004
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 18:33
Kontakt:

Re: Problematyczni użytkownicy

2 gru 2016, o 19:18

Moim zdaniem temat powinien się skończyć na poście viewtopic.php?f=25&t=2021&start=1560#p299368 . Andy odpowiedziała w możliwie najlepszy sposób. Kamil88 sam stwierdził, że złośliwie nic nie napisał. Warto też dodać, że mod nie powinien się kłócić na forum, jak już to priv. Mod to osoba która jest bezstronna, żeby ludzie wiedzieli, że oceni sprawę sprawiedliwie. Sens tego tematu był chyba taki, że Modzianka nie była pewna czy dobrze postąpiła. Teraz widzę tylko więcej agresji...
Jedna minuta gniewu pozbawia Cię minuty szczęścia.
Obrazek
Obrazek

andy
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 9641
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 09:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: Problematyczni użytkownicy

3 gru 2016, o 15:30

Przykre to wszystko i nie wiem czy to forum będzie jeszcze takie jak było.
Karol Twoje okreslenia typu "gównoburza" tez są w/g mnie nie na miejscu i ironiczne pytanie w stosunku do mnie czy poszłam na skargę :?:

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Problematyczni użytkownicy

3 gru 2016, o 16:26

andy pisze:Przykre to wszystko i nie wiem czy to forum będzie jeszcze takie jak było.
A czyja to wina? Że dochodzą do mnie różne nieciekawe informacje i chcę się dowiedzieć więcej?
andy pisze:Karol Twoje okreslenia typu "gównoburza" tez są w/g mnie nie na miejscu i ironiczne pytanie w stosunku do mnie czy poszłam na skargę :?:
Gównoburza to takie internetowe określenie na aferę z byle powodu, bezpośrednie tłumaczenie z angielskiego shitstorm. Nie uważam tego za niestosowne.

Gdzie ja pytałem czy poszłaś na skargę? Napisałem tylko, że to tak wygląda, że ktoś źle kiwnął palcem i już ktoś w czyimś imieniu interweniuje. Takie zachowania to w przedszkolu są. I tylko to miałem na myśli. Z mojej strony uważam, że zachowałaś się jak najbardziej ok, ale nagle modzianka poczuła się urażona tekstem nie zwróconym do niej, tekstem który zignorowałaś i nie potrzebowałaś żadnej obrony i postanowiła wrzucić mu ostrzeżenie. Ot tak o, bo może. Mylę się?

Potem powstaje temat, gdzie poklepaliście ją po ramieniu, że zrobiła ok. I nic się nie stało, prawda? Tylko, że nie dostrzegacie drugiej strony całej stuacji, pilnujecie jedna drugiej, rozmawiacie same ze sobą i póki to trwa to jest super, prawda? Chcąc się dowiedzieć więcej, bo ta sytuacja jest jedną z kolejnych o jakich słyszę to zostałem przez Was zaatakowany w zasadzie i z każdym kolejnym postem coraz więcej agresji czułem wobec mojej osoby. Apogeum było, gdy modzianka wyskoczyła z "paskudny brudny bucior buraczanej hipokryzji" oraz "jakiemuś bucowi bez klasy i honoru". No po prostu brak mi słów, tyle hejtu z powodu tak drobnego tekstu? Tym bardziej jak czytam jak modzianka pisze o "brudasach" i "arabusach", to kto tu jest hipokrytą?
elf_sniezka

Majkel
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 4756
Rejestracja: 14 paź 2008, o 14:07

Re: Problematyczni użytkownicy

3 gru 2016, o 19:15

Ehh miałem nic nie pisać ale po poście mlodej_mamy utwierdziłem się w przekonaniu, że dziewczyny bronią się wzajemnie.
Na forum jest 9 modów a mloda ma żal tylko do mnie bo napisałem szczerze co sądzę o tej sytuacji więc trzeba bronić koleżanek...
Może to dlatego że zżyłyście się na forum jak i po za nim(Facebook itp)? Nie mówię że to źle, bo wręcz przeciwnie ale trzeba być obiektywnym.
Popieram w 100% Karola.
IT'S ALL ABOUT LOVE
L.O.V.E.

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: Problematyczni użytkownicy

3 gru 2016, o 21:01

Tylko ja ani z Młodą, ani z Anią nie mam kontaktu poza forum..
Mogę przyznać, że z modów poza forum mam kontakt z Pauliną (z powodu miejsca zamieszkania) i z Dianą.

Powiem Ci Tomasz, że to ogromna hipokryzja z Twojej strony. Powiedzenie co ty myślisz o sytuacji jest ok, ale jak Justyna (młoda) się wypowiedziała to już kółko adoracji. A może wbrew pozorom więcej osób ma takie zdanie jak my i uważa, że Kamil brzydko zagrał?

Tak naprawdę możemy zniknąć z forum i zostawić go "czatowemu kółkowi adoracji" bo chyba tego chcecie. Chyba nie tylko ja poczułam, że nie jesteśmy tu mile widziane bo mamy inne zdanie niż Karol i Tomek
..

I jeszcze Karol zastanów się, czy te informacje nie docierają do Ciebie od osób które lubią siać zamęt, są tutaj krótko i rzadko. Bo zaczynam mieć wrażenie, że coraz bardziej dążymy, żeby osoby jak popoll czy świerkowy czuły się tu dobrze, ale żeby osoby jak Młoda czy Krysia stąd zniknęły bo nie chcą być ironicznie krytykowane.

Majkel
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 4756
Rejestracja: 14 paź 2008, o 14:07

Re: Problematyczni użytkownicy

3 gru 2016, o 21:27

Hipokryzja z mojej strony?
Dobre hehe
Hipokryzją jest to że miałyście wielkie halo o "urażenie uczuć religijnych użytkownika forum"
Tylko gdzie byliście jak w temacie uchodźców nazywano ich arabusami, islamistami i brudasami, zreszta wyrażano się tam negatywnie o katolickich duchownych którzy bronili uchodźców, to jakoś nie uderzyło w Wasze uczucia religijne...
A post młodej mnie tylko upewnił o wzajemnej adoracji, a nie że nagle po jej poście tak sobie stwierdziłem, no bo wcale to nie jest dziwne że z 9 moderatorów żal poszedł bezpośrednio do mnie.
I nie mów mi że nie dogadujecie się świetnie i wzajemnie się wspieracie bo wystarczy poczytać tematy w których wszystkie się wypowiadacie...

Asiu, Karolu nie chcę brać w tym udziału.
Proszę o zabranie mi funckji moderatora, tak będzie najlepiej bo widzę że i tak wśród modów zostałem wrogiem nr.1 za podważanie ich decyzji.

Oczywiście na forum będę się pojawiał ale tylko jako czytelnik, nie zamierzam być aktywnym użytkownikiem.
Tak będzie lepiej a moja decyzja jest już ostateczna.
Nie będę już odpowiadał ani w tym temacie ani w żadnym innym, inaczej będę denerwował Was i sam siebie.
Baaaaaaardzo Wam dziękuję za te 8 wspólnych lat ;-)!!!
IT'S ALL ABOUT LOVE
L.O.V.E.

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Problematyczni użytkownicy

3 gru 2016, o 22:03

Kitty_89 pisze:I jeszcze Karol zastanów się, czy te informacje nie docierają do Ciebie od osób które lubią siać zamęt, są tutaj krótko i rzadko. Bo zaczynam mieć wrażenie, że coraz bardziej dążymy, żeby osoby jak popoll czy świerkowy czuły się tu dobrze, ale żeby osoby jak Młoda czy Krysia stąd zniknęły bo nie chcą być ironicznie krytykowane.
Powiem, że to co swierkowy i popol wyczyniają to kompletnie ich inicjatywa, ja z nimi nie rozmawiałem na ten temat, ani oni ze mną. Byłem bardzo zdziwiony jak swierkowy dziś zaczął pisać.
Kitty_89 pisze:A może wbrew pozorom więcej osób ma takie zdanie jak my i uważa, że Kamil brzydko zagrał?
A może wbrew pozorom jest inaczej? Ani razu, nikt z Was nie pomyślał o tym? Przejrzałem jego posty z półtora roku i nigdzie nie widzę, aby wszczynał awanturę religijną, ani jakąkolwiek inną. Tego ostatniego też bym nie nazwał awanturą. Jeżeli tekst typu "i co z ciebie za X?" w internecie to jest jak "strzał w pysk" to po N latach w sieci to te "pyski" powinny być spuchnięte do granic możliwości.
Kitty_89 pisze:Chyba nie tylko ja poczułam, że nie jesteśmy tu mile widziane bo mamy inne zdanie niż Karol i Tomek
Nawet mimo innego zdania zawsze można się dogadać, ale nie jeżeli druga strona nabiera wody w usta, idzie w zaparte, i w ogóle nie dopuszcza do myśli, że może jest inaczej. A tu widzę już pada niebezpośrednio, ale jednak, ultimatum (choć w sumie już padło od modzianki), że stawiacie na szali swoją obecność i zaangażowanie w te forum - "albo my, albo oni". Serio? Z takiej pierdółki, tyle dramatu robić? Nie sądzicie że zaszło to za daleko? Myślałem, że takie rzeczy to tylko w trudnych sprawach. I jak zwykle w takich sytuacjach obrywają postronni :/

W zasadzie to ja mogę powiedzieć, że zostałem potraktowany jak obcy i niepożądany tutaj.
elf_sniezka

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: Problematyczni użytkownicy

3 gru 2016, o 22:51

Bo niestety Karol na forum są, powiedzmy dwie "kliki", jeżeli tak to można nazwać. Ta, która w większości udziela się na forum (do której powiedzmy, że zaliczamy się ja, Modzia itp), i to o której tutaj jakoś zostało przemilczane- czyli głównie z czata- jak Majkel, Świerkowy, Dzika itp. I stąd ich zachowanie. Bo mimo, że my zostaliśmy posadzone, że mamy grupę wsparcia, to tam jest to samo. Tylko, że moim zdaniem nie ma nic złego w tym, że się zaprzyjaznilismy. Do teraz myślałam, że o to chodzi w tym forum. I do teraz, te grupy współistnialy w świetnej koegzystacji ale chyba kogoś zabolało coś za bardzo.

Karol każda osoba która się z nami zgodzi uważana, jest za grupę wsparcia. Na pewno są osoby uważające inaczej i ten temat można było zamknąć jaj by Majkel napisał do Pauliny na priw, że się z nią nie zgadza. Jestem pewna, że by się dogadali.
A co do świata internetu tak- takie teksty to codzienność. Ale powodem dlaczego to jest jedyne forum na którym się udzielam (i wiem, że kilka osób tez tak ma) bo na tym forum takich tekstów nie było.

Ale ja dopuszczam, że macie inne zdanie tylko się z nim nie zgadzam. I mam do tego prawo. Kocham to forum i dlatego boli mnie zwyczajnie Karol z jaką pogardą mnie traktujesz.

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Problematyczni użytkownicy

3 gru 2016, o 23:17

Ale kurde o co teraz Ci chodzi bo ja już nie wiem? Jaką pogardą? Gdzie ta pogarda do Ciebie w moich słowach? Co tu się w ogóle wyprawia? Z każdym postem to się staje coraz bardziej absurdalne.

Jestem na prawdę mega wdzięczny za Waszą pracę, tym bardziej, że sam nie mam czasu się tym zajmować. Od paru miesięcy pomału szykuję się do aktualizacji forum na nowsze phpBB i lekkie odświeżenie całości, chciałem też jakoś podziękować Wam za tyle lat pomocy, miałem w głowie mały chytry plan (serio! nie ściemniam).

Czy my ciągle mówimy o tym wg mnie niesłusznym ostrzeżeniu? Dlaczego modzianka nagle zniknęła, a Ty się wypowiadasz za nią? Do Ciebie nikt pretensji o nic nie ma. Rozumiałbym ostrzeżenie gdyby kamil88 wcześniej też "robił awantury", ale nic nie znalazłem, oprócz tego, że razem z modzianką wesoło sobie piszą i tak też się do siebie odnoszą. Do tego modzianka wypomina kogoś sprzed 2-3 lat, to + "plotki" które do mnie dotarły to zapaliły mi lampkę ostrzegawczą, że może to jednak prawda.
Kitty_89 pisze:ale chyba kogoś zabolało coś za bardzo
O to to dokładnie, pytanie tylko - kogo?
elf_sniezka

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: Problematyczni użytkownicy

3 gru 2016, o 23:57

Karol może jestem nadwrażliwa (jestem wrażliwa wiem o tym), ale teksty o trudnych sprawach itp. Są pogardliwie.

Paulina zniknęła, bo ją już za bardzo zabolały słowa tu wypowiedziane. Ale ja się nie wypowiadam w jej imieniu tylko w swoim. Bo ja popieram to ostrzeżenie, jako zwykły sygnał na przyszłość, żeby kilka sekund pomyśleć czy słowa kogoś nie zranią.

Myślę, że to zabolało dwie strony- i obie za bardzo. Tamtą- bo uznali, że się rządzimy bo jesteśmy zgraną paczką o bardzo podobnym progu wrażliwości i sprawiedliwości. I nasza- bo uznaliśmy, że jesteśmy atakowane za niwelowanie chamstwa.

agos3009
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 9781
Rejestracja: 8 paź 2011, o 09:25

Re: Problematyczni użytkownicy

4 gru 2016, o 00:05

Kochani przykro mi patrzeć na to, co ostatnio dzieje się na forum.
Nie mam zamiaru opowiadać się za żadną stroną, bo po żadnej z nich nie jestem. Wiele razy przymykałam oko na różnego rodzaju zaczepki(celowe lub nie) czy to na forum, czy na czacie. Moim zdaniem może i Kamil popełnił nietakt, ale jeżeli Ania poczuła się urażona powinni to najpierw załatwić tylko i wyłącznie między sobą - każdy ma prawo popełnić błąd, najważniejsze żeby umiał się do niego przyznać, przeprosić.
Faktycznie porobiły się "grupki" na forum, staram się nie należeć do żadnej z nich i obiektywnie patrzeć na to wszystko. Ciekawe kto z nas pamięta "Zasady dobrego forumowicza"?
Pkt. 2 "Staraj się utrzymywać na forum miła atmosferę, gdyż jest to forum o pięknym i magicznym Bożym Narodzeniu. Ludzie tutaj powinni odnaleźć spokój, a nie denerwować się." - niestety nie czuć tu tej magii i spokoju, a ciągłe napięcia i zgrzyty na wielu płaszczyznach...

Bardzo mi przykro Majkel, że chcesz opuścić nasze grono, ale w sumie chyba Ci się nie dziwię i rozumiem dlaczego to robisz. Mam nadzieję, że zostaniesz na forum i będziesz się nadal udzielać.

Zablokowany