odliczanie swiateczne info

Znajdziesz tu nowości dotyczące forum, informacje o wprowadzanych zmianach, a także regulamin forum.
no avatar
nikoswieta
Niedowiarek
Posty: 57
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 15:36

odliczanie swiateczne info

29 paź 2014, o 22:55

witam chcialbym spytac czy ktos wie co sie stalo ze stona odliczanie-swiateczne.info to byla moja ulubiona strona domowa.. jak bylo około 70 dni do swiat to jeszcxe istniala a teraz nie ma jej nawet jak w google wpisze odliczani e swiatene to nie ma tej strony.. swieta bez tej strony to jak nie swieta towarzyszyła mi przez ostanie 4 lata

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: odliczanie swiateczne info

1 lis 2014, o 01:28

Ops, przepraszam bardzo. Nie utworzyłem wpisów subdomeny po migracji serwera, ale Asia czuwa i tak długo mi suszyła głowę ( elf_sniezka <- dosłownie taką miała minę), aż zrobiłem :D.

http://odliczanie.swiateczne.info/ już działa.

Swoją drogą niezmiernie miło słyszeć, że ktoś z tego korzysta :) Kiedyś zrobiłem to pod wpływem impulsu i nawet nie sądziłem, że ktoś tam zagląda jeszcze. Może masz jakieś pomysły jak tą stronę usprawnić, jakieś sugestie, propozycje, czy też dobrze jest jak jest?
elf_sniezka

Kamillho
Zaczynający wierzyć
Posty: 569
Rejestracja: 5 gru 2011, o 13:36

Re: odliczanie swiateczne info

1 lis 2014, o 11:46

Karol pisze:Ops, przepraszam bardzo. Nie utworzyłem wpisów subdomeny po migracji serwera, ale Asia czuwa i tak długo mi suszyła głowę ( elf_sniezka <- dosłownie taką miała minę), aż zrobiłem :D.

http://odliczanie.swiateczne.info/ już działa.

Swoją drogą niezmiernie miło słyszeć, że ktoś z tego korzysta :) Kiedyś zrobiłem to pod wpływem impulsu i nawet nie sądziłem, że ktoś tam zagląda jeszcze. Może masz jakieś pomysły jak tą stronę usprawnić, jakieś sugestie, propozycje, czy też dobrze jest jak jest?

Osobiście na forum trafiłem właśnie przez odliczanie :) A ta forma, jaka jest obecnie jest idealna. Bez zbędnych dodatków, itp. Prosta, jasna i przejrzysta. W końcu to ma być tylko odliczanie :)
Obrazek

no avatar
nikoswieta
Niedowiarek
Posty: 57
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 15:36

Re: odliczanie swiateczne info

1 lis 2014, o 15:00

hmm pomysly nw moze jakies radio na stronie siwteczne np. ja slucam sreamer radio polskastacja swiateczne i polskcastacja koledy juz od konca sierpnia puszczaja swiateczne utwory ;p a tak po za tym tez trafilem na forum po przez odliczenie siwateczne i dziekuje za przeczytanie postu i naprawienie strony ;p

no avatar
nikoswieta
Niedowiarek
Posty: 57
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 15:36

Re: odliczanie swiateczne info

1 lis 2014, o 15:02

a strona jest super mozna ewentualnie dodac nowe motywy

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: odliczanie swiateczne info

1 lis 2014, o 16:15

nikoswieta pisze:hmm pomysly nw moze jakies radio na stronie siwteczne np. ja slucam sreamer radio polskastacja swiateczne i polskcastacja koledy juz od konca sierpnia puszczaja swiateczne utwory ;p a tak po za tym tez trafilem na forum po przez odliczenie siwateczne i dziekuje za przeczytanie postu i naprawienie strony ;p
Swego czasu nawet myślałem nad stroną z radiem, ale powstrzymały mnie ograniczanie technologiczne. Dziś zbadałem temat ponownie i odświeżyłem stary projekt i coś tam działa :roll:

Wersję Alpha można podejrzeć tu -> http://odliczanie.swiateczne.info/radio/ :) (polecam wcisnąć F11 w przeglądarce i oddać się zadumie 8-) )
elf_sniezka

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: odliczanie swiateczne info

1 lis 2014, o 17:58

Wow, Karol jesteś mega!!!! :-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

ZanetaKaleta
Zaczynający wierzyć
Posty: 407
Rejestracja: 8 paź 2014, o 22:57
Lokalizacja: Columbia/Hollywood
Kontakt:

Re: odliczanie swiateczne info

1 lis 2014, o 20:56

Fajnie, że odliczanie wróciło. Trafiłam kiedyś na nie, z dobre dwa lata temu. :-) W tym roku mi się o nim przypomniało i tak znalazłam się na forum. Radio wygląda super, świetna sprawa!
Obrazek

no avatar
nikoswieta1

Re: odliczanie swiateczne info

1 lis 2014, o 22:47

co do tego radio fajne obrazki ale newet jak dam play i wlacze glos to nic nie slycac

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Odp: odliczanie swiateczne info

1 lis 2014, o 23:10

nikoswieta1 pisze:co do tego radio fajne obrazki ale newet jak dam play i wlacze glos to nic nie slycac
Głos jest domyślnie włączony wiec pewnie go wyciszasz :D po załadowaniu strony wystarczy kliknąć play.
elf_sniezka

martyna_tina
Zaczynający lubić Święta
Posty: 177
Rejestracja: 30 sie 2011, o 20:42

Re: odliczanie swiateczne info

1 lis 2014, o 23:29

Karol - pokłony za przywrócenie strony :-) Odliczam z nią nawet w środku lata :mrgreen:

no avatar
nikoswieta
Niedowiarek
Posty: 57
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 15:36

Re: odliczanie swiateczne info

2 lis 2014, o 13:03

obojetne czy jest wlaczone wylaczone wyciszone czy obojetne co to tylko obrazki sie zmieniaja i czasami tytul utworu.. wszystkie sterowniki itp mam zainstalowane nw co jest przyczyna

no avatar
nikoswieta
Niedowiarek
Posty: 57
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 15:36

Re: odliczanie swiateczne info

2 lis 2014, o 13:04

a najlepsze jest to ze jak jestem na operze lub chory czy mozilla to nie gra, a jak otworze ta strone przez internet eksplorer 11 to smiga :P

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: odliczanie swiateczne info

2 lis 2014, o 14:27

nikoswieta pisze:a najlepsze jest to ze jak jestem na operze lub chory czy mozilla to nie gra, a jak otworze ta strone przez internet eksplorer 11 to smiga :P
No to zagwozdka :) Do odtwarzania wykorzystuję gotową bibliotekę i ze względu na jej popularność zakładałem, że będzie działać na każdej przeglądarce, ale widać, że jest inaczej.

U mnie na Firefox 33.02 działa, Opera 12.17 oraz IE11 nie działa, Chrome nie mam.

Możesz sprawdzić czy http://jplayer.org/latest/demo-08/ te demo działa (jazzowe radio powinno grać)? Może ja coś źle robię :D
elf_sniezka

andy
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 9641
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 09:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: odliczanie swiateczne info

2 lis 2014, o 15:41

Bardzo sie cieszę ze wróciło nasze odliczanie tu nawet z każda sekundą do świat bliżej :-D

ODPOWIEDZ