I ZLOT FORUMOWICZÓW

Znajdziesz tu nowości dotyczące forum, informacje o wprowadzanych zmianach, a także regulamin forum.
Zablokowany
no avatar
adek
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 226
Rejestracja: 14 lis 2010, o 11:55

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

27 sie 2015, o 17:19

Centralna polska byla by najlepsza;) kazdemu bedzie latwo dojechac;)

Np. Warszawa slicznie wyglada na swieta;)

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

27 sie 2015, o 21:34

w święta to kiepski pomysł z kilku względów:
-kasa, święta pochłaniają kupę pieniędzy
-czas, każdy w grudniu cierpi na chroniczny brak czasu ;-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

28 sie 2015, o 11:15

heh,a dla mnie po świętach, przed sylwiek to właśnie był by najlepszy czas :-) ale ja jak coś dopasuje się do innych :-)
Chociaż Paulinko zastanawiam się czy jak znaczna większość z nas jest z śląskiego warto wybierać centralną polskę...

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

29 sie 2015, o 23:54

Też prawda Kasiu, ale największy "ból" jest taki, że my modzi jesteśmy totalnie rozrzuceni po Polsce :-( Możemy zrobić na Śląsku zlot, ale wydaje mi się, że w centralnej części kraju, przyjechałoby więcej ludzi.Możemy pomyśleć o feriach zimowych? Przerwa świąteczno-noworoczna jest ok, ale też większość ludzi pracuje, więc tu jest problem. Ehhh dylematy, dylematy....
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

30 sie 2015, o 09:58

Paulinko pamiętaj, że ferie zimowe są w każdym województwie w innym czasie.
Trzeba by pogadać kto będzie, bo jak się okaże, że chętni są ja, ty, Justi itp. czyli ludzie ze śląska i mało kto z poza to jechanie gdzieś na siłę wydaje mi się bez sensu. Dianuś się nie wyrwie raczej na zlot przez pewien czas.

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

30 sie 2015, o 10:53

Hhahahaha Kasia, oczywiście nie pomyślałam o tym, że ferie są wszędzie gdzie indziej :-P Ok, to kto byłby chętny? :-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

semete11
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 206
Rejestracja: 30 lis 2014, o 19:49

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

30 sie 2015, o 17:03

...zazwyczaj tak jest w życiu poukładane że jak jest gdybanie i planowanie to jest milion przeszkód i 2 miliony pomysłów :))) Jeśli chcecie się "zlecieć" to najlepiej postąpić jak kapitan na statku ...Nie musi mieć zawsze racji ale przynajmniej jest zdecydowany i konsekwentnie broni swojego zdania :)) i tak najlepiej rzucić termin i miejsce a potem zobaczyć ile będzie chętnych. A skoro autor tematu zaproponował to niech powie gdzie i kiedy macie się "zlecieć" :))
ooo a autorem jest modzianka :)) hehhe elf_;)

PS> dopisane > ..kurcze tak odnośnie tematu ..kiedyś byłem za czasów technikum na wigilii w "chatce studenckiej" w Hawierskiej Kolibie w gorcach (może ktoś skojarzy) za czasów kiedy przyjeżdżało się tam, wkładało jedzenie do wspólnej lodówki, wszystko się robiło wspólnie z ludźmi tam aktualnie się znajdującymi - typu faceci ciupali drewno kobietki gotowały obiad wspólny itd. Kasę za noclegi zostawiało się według uznania w skrzyneczce przed wyjazdem a właściciel/opiekun z wioski w dole wpadał nieraz zajrzeć. Taka mała komuna. To były czasy niezapomniane choć nie jakieś odległe. Wyobraźcie sobie że na wigilii było może z 30 osób grupkami nawzajem się nie znające. Dziewczyny przygotowały kolację wigilijną chłopaki ścieli i ubrali choinkę..Była mega fajna wigilia!!!! bez chamstwa ochlejstwa dragów i innego dziadostwa za to każdy wniósł coś swojego z tradycji ...Cieszę się że w tym uczestniczyłem u schyłku tych jeszcze fajnych czasów. A teraz wyobraźcie sobie jakbyśmy tak zjechali z dzieciakami i swoimi żonami/mężami na taką wigilię gdzieś w jakieś fajne miejsce..uuuuufffff. MEGA. A ile by było prezentów pod choinką dzieciaczki te szkrabki najmniejsze by chyba oszaleli :))) A jakbyśmy ruszyli na pasterkę kuligami to miejscowi myśleli by że Kmicic wraca ze swoim wojskiem :))) a ten zapach potraw mymmmm.... a stół na tyle osób.... ufff bajka Bajka BAJKA poprostu :)) Marzenie..
.....obgryzam galaktyki gwiazd nakręcone niczym wata cukrowa na palec. Jestem marzycielem i jestem z tego dumny......

Mikomag
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 5503
Rejestracja: 16 lis 2012, o 20:50
Lokalizacja: Kraków

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

30 sie 2015, o 20:46

Ja bym byl za śłąskiem bo miałbym bliżej , ale centralna Polska to też niezly pomysl :)
Przyszła nareszcie chwila ciszy uroczystej,
Stało się – między ludzi wszedł
Mistrz – Wiekuisty

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

31 sie 2015, o 01:14

semete, kurcze ale się rozmarzyłam jak czytałam o Twojej wigilii w górach mmm :-)

ok robale, mówcie jak wam pasuje, czy zimą, czy czekamy do wiosny, czy może lato? Jak chcecie? przerwa świąteczno-noworoczna w szkole, ferie zimowe czy moze jeszcze inny termin? Kapitan musi współpracować ze swoimi majtkami pokładowymi ;-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

semete11
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 206
Rejestracja: 30 lis 2014, o 19:49

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

31 sie 2015, o 08:10

Było naprawdę fajnie modzianka :) ..każdemu życzę :)
.....obgryzam galaktyki gwiazd nakręcone niczym wata cukrowa na palec. Jestem marzycielem i jestem z tego dumny......

no avatar
arus082
Zaczynający lubić Święta
Posty: 199
Rejestracja: 2 gru 2014, o 11:54
Lokalizacja: Brodnica

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

20 wrz 2015, o 23:25

Gdyby to była centralna to moze moze :-)
Uwielbiający magię świąt :-)

no avatar
mloda_mama
Czujący magię Świąt
Posty: 1210
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 21:57
Lokalizacja: Kraków małopolska

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

21 wrz 2015, o 11:33

ja się dostosuję ponieważ jestem "południowcem" także się dokulam i na śląsk i do centralnej polski :D
Obrazek

Justi
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 7021
Rejestracja: 29 lis 2011, o 19:10

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

21 wrz 2015, o 14:21

i ja wolałabym południe PL :)

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

21 wrz 2015, o 20:43

halo, halo wypowiadajcie się kochani!!!!! :-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Mikomag
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 5503
Rejestracja: 16 lis 2012, o 20:50
Lokalizacja: Kraków

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

21 wrz 2015, o 20:59

Mi najbardziej odpowiadał by śląsk i np.Kraków
Przyszła nareszcie chwila ciszy uroczystej,
Stało się – między ludzi wszedł
Mistrz – Wiekuisty

Zablokowany