I ZLOT FORUMOWICZÓW

Znajdziesz tu nowości dotyczące forum, informacje o wprowadzanych zmianach, a także regulamin forum.
Zablokowany
modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

23 sie 2013, o 20:36

kochana, biore pod uwage finanse, bo wiadomo, ze lepiej pojechac i wydac mniej i tez sie pobawic (wzielam pod uwage atrakcje, zeby bylo co robic w ciagu dnia, bo integracja to wieczorem przy grillu/ognisku ;-) ) a wrzesien to jednak jeszcze sezon wiec nad morzem za weekend wydalibysmy spokojnie z 500-600zł :-( a w górach znacznie mniej, bo nie dosc ze spanie mam na oku dosc tanie, to jeszcze niedaleko centrum, tak zeby wszystko bylo na miejscu i zaoszczedzic na tank zeby dojechac do miejsca docelowego, ew. jak sie napijemy wieczorkiem alko to malo kto wsiadzie do auta a wiec i kasa na bilety busowe odpada) Mam nadzieje, ze nie macie nic przeciwko, że zaczęłam się tak gospodarzyć? :-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Lucy
Pomocnik Elfa
Posty: 2703
Rejestracja: 3 lis 2009, o 16:45
Lokalizacja: Rovaniemi

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

23 sie 2013, o 20:41

modzianka pisze:kochana, biore pod uwage finanse, bo wiadomo, ze lepiej pojechac i wydac mniej i tez sie pobawic (wzielam pod uwage atrakcje, zeby bylo co robic w ciagu dnia, bo integracja to wieczorem przy grillu/ognisku ;-) ) a wrzesien to jednak jeszcze sezon wiec nad morzem za weekend wydalibysmy spokojnie z 500-600zł :-( a w górach znacznie mniej, bo nie dosc ze spanie mam na oku dosc tanie, to jeszcze niedaleko centrum, tak zeby wszystko bylo na miejscu i zaoszczedzic na tank zeby dojechac do miejsca docelowego, ew. jak sie napijemy wieczorkiem alko to malo kto wsiadzie do auta a wiec i kasa na bilety busowe odpada) Mam nadzieje, ze nie macie nic przeciwko, że zaczęłam się tak gospodarzyć? :-)
ja nie mam nic przeciwko 8-) ktoś musi rządzić wkońcu :mrgreen:
Obrazek
"Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy...''

Majkel
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 4756
Rejestracja: 14 paź 2008, o 14:07

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

23 sie 2013, o 23:49

Paulina nie no co Ty :mrgreen: ! Właśnie dobrze że się za to zabrałaś :-) ! Ale w razie czego to moja ciocia ma pensjonat w Polanicy Zdrój, także jest też jakaś alternatywa :-) .
IT'S ALL ABOUT LOVE
L.O.V.E.

Kamillho
Zaczynający wierzyć
Posty: 569
Rejestracja: 5 gru 2011, o 13:36

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

24 sie 2013, o 04:39

Przyznam, że dosyć ciekawy pomysł, ale zainteresowanie słabe. Będę odwiedzał ten temat, bo jest ciekawy :)
Obrazek

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

24 sie 2013, o 08:48

Paulinko świetnie, że zaczęłaś się tak gospodarzyć bo dzięki temu to spotkanie staje się bardziej realne :-D

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

24 sie 2013, o 13:29

Tomaszek, dzięki za info :-) a mógłbyś się dogadać z ciocią (jak już będzie ileś tam osób chętnych) ile by wzięła za noclegi dla grupy? Ja proponuje jechać w piątek i wracać w niedziele, tak żeby 2noclegi mieć, bo jak dziewczyny jadą z drugiego końca Polski to nie opłaca im się na jedną noc :-) Proponuje miejscowości: Ustroń (atrakcje:leśny park niespodzianek,kolejka na czantorię,kolejka na palenicę,park dinozaurów,równica,muzeum ustrońskie), Wisła (muzeum beskidzkie,słynny deptak w centrum z wieloma knajpkami, amfiteatr). Także proponuję bardziej Ustroń :-)

Kasiu, ok to rezerwuje miejsce dla Ciebie i Kamila, i jak się dogadamy z Lucy to jeszcze Ją wcisniemy do nas :-) Ps. Kasia, mozesz wciac swoje lakiery to zrobisz nam wszystkim laskom manicuire :-D
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

24 sie 2013, o 13:58

Lucy, a koleżanke mam, tzn jej rodzice stamtąd pochodzą, przeprowadzili sie do katowic, jakies 5lat temu jej siostra kumpeli przeniosla sie do Kwidzyna a kolezanka zostala w kato, ale co roku jezdzi do was :-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

24 sie 2013, o 14:00

spoko spoko wezmę i porobie :-D będziecie miały szeroki wybór :-D

Dzięki Paulinko. Ten plan jest dla mnie jak najbardziej ok.

Dla mnie nie ma różnicy czy Ustroń czy Wisła. W Ustroniu nigdy nie byłam i chętnie zobaczę, a Wisłe uwielbiam :-D

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

24 sie 2013, o 14:37

ja tez mam bardzo duzy sentyment do tych miejscowosci :-) Oczywiście, jeśli ktoś miałby ochote na inną miejscowość to piszcie śmiało, będziemy kombinować :-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Majkel
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 4756
Rejestracja: 14 paź 2008, o 14:07

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

24 sie 2013, o 22:51

modzianka pewnie jakbym zagadał z ciocią to zeszła by z ceną, tylko musiałbym wiedzieć ile będzie osób, wiem że ma tam niedrogo a zwiedzać też jest co :-) .
IT'S ALL ABOUT LOVE
L.O.V.E.

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

25 sie 2013, o 01:56

no to jak juz bedziemy wiedzieli, to damy Ci znac i będziesz mógł pogadac z ciocia :-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Dianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 34408
Rejestracja: 7 lis 2006, o 21:49
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

25 sie 2013, o 07:32

Paulinko super że wzięłaś się za organizację, zawsze lepiej żeby była jedna konkretna osoba niz kilka mniej zorganizowanych, ale jak bedziesz potrzebowac pomocy to nas do niej zaciągnij :-)
Obrazek
Obrazek

Kitty_89
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 36743
Rejestracja: 10 paź 2010, o 13:39

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

25 sie 2013, o 09:16

No to oczywiste mam nadzieję Paulinko, że jak tylko będziesz potrzebowała pomocy to pisz :-D

modzianka
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 35031
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 11:30

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

25 sie 2013, o 22:08

dzięki, jak cos to bede pisac :-)
W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas
Obrazek

Lucy
Pomocnik Elfa
Posty: 2703
Rejestracja: 3 lis 2009, o 16:45
Lokalizacja: Rovaniemi

Re: I ZLOT FORUMOWICZÓW

25 sie 2013, o 23:28

no to spoko laseczki pojadę do Katowic pociągiem i Kasia lub Paulinka mnie odbierze :D
Obrazek
"Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy...''

Zablokowany