Blog świąteczny

Znajdziesz tu nowości dotyczące forum, informacje o wprowadzanych zmianach, a także regulamin forum.
Nela
Wierzący w Św. Mikołaja
Posty: 686
Rejestracja: 17 lis 2008, o 14:36
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Blog świąteczny

2 gru 2011, o 17:36

JUŻ SOBIE PORADZIŁAM!
Weszłam w poprzedni tekst, usunęłam go/wytnij/ i na to miejsce wstawiłam nowy... I już o key... :-D Myślałam aż wymyśliłam jak to zrobić...Cóż -uczę się na własnych błędach... :-D

Asia
Administrator
Posty: 7004
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 18:33
Kontakt:

Re: Blog świąteczny

4 gru 2011, o 13:27

Nela jestem z Ciebie bardzo dumna :D. Radzisz sobie i to najważniejsze, zawsze się czegoś nowego można nauczyć :).
Jedna minuta gniewu pozbawia Cię minuty szczęścia.
Obrazek
Obrazek

Nela
Wierzący w Św. Mikołaja
Posty: 686
Rejestracja: 17 lis 2008, o 14:36
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Blog świąteczny

8 gru 2011, o 12:31

Obiecywaliście pisać na blogu...i co -i nic... Ja nie chce sama prowadzić bloga. Mnie to niepotrzebne. Miałam być jedną z wpisujących od czasu do czasu- a tylko ja piszę... :evil:

...nawet nie wiadomo czy ktokolwiek tam zagląda...Gdzie jakiś licznik czy "cóś"... :-?

Majkel
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 4756
Rejestracja: 14 paź 2008, o 14:07

Re: Blog świąteczny

8 gru 2011, o 15:09

Nela,ja zaglądam tam codzieennie,ale niestety nie mam czasu pisać przez sprawy prywatne(nie chcę tutaj o tym pisać),przeraszam za zaniedbanie i postaram się do końca tygodnia coś opublikować...
IT'S ALL ABOUT LOVE
L.O.V.E.

Santa's elf
Czujący magię Świąt
Posty: 1121
Rejestracja: 5 gru 2008, o 16:18

Re: Blog świąteczny

13 gru 2011, o 14:42

Przyznaję się, że zarejestrowałam się dopiero dziś. Proponowałam pisanie o obchodzeniu świąt na świecie ale nikt nie wyraził opinii więc nie wiem czy się z tym pchać ;-) Bardzo chętnie bym się też udzielała ale fakt, że w dalszym ciągu nie mam swojego komputera trochę by mi to utrudniał :-(
Blog wygląda ślicznie. Nela, bardzo podobają mi się Twoje wpisy :-)
Faktycznie szkoda, że prawie nikt sie tam nie udziela a tyle osób się deklarowało, ale podejrzewam, że wynika to z braku czasu, szczególnie przed świętami.
''Like snowflakes, my Christmas memories gather and dance - each beautiful, unique and too soon gone."

Asia
Administrator
Posty: 7004
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 18:33
Kontakt:

Re: Blog świąteczny

13 gru 2011, o 19:34

Zapraszam do rejestrowania się i pisania na blogu :). Można o wszystkim: gotując robi się zdjęcia i opisuje szczegółowo przepis, żeby ktoś kto nie umie gotować mógł zrozumieć, o świętach na święcie na pewno każdy chce wiedzieć to i owo, recenzja książki o tematyce świątecznej (romansidło, poradnik), album świąteczny, jak ozdobę zrobić, nawet porady odnośnie kiedy sprzątać itp :).
Jedna minuta gniewu pozbawia Cię minuty szczęścia.
Obrazek
Obrazek

vega
Wierzący w Św. Mikołaja
Posty: 725
Rejestracja: 5 paź 2011, o 08:43

Re: Blog świąteczny

13 gru 2011, o 21:43

sorry moze jestem malo spostrzegawcza , ale jakos nie zauwazylam linku do tego bloga , a chcialabym poczytac :-) byc moze moglabym wesprzec blog np kulinarnie ale jak nie wiem co w nim juz jest to ciezko sie domyslac :-)

Santa's elf
Czujący magię Świąt
Posty: 1121
Rejestracja: 5 gru 2008, o 16:18

Re: Blog świąteczny

13 gru 2011, o 21:58

ok, jak bede miała czas (i dostęp do kompa na dłużej) to coś napisze :-) o ile się zorientuję jak to wszystko działa..
vega pisze:sorry moze jestem malo spostrzegawcza , ale jakos nie zauwazylam linku do tego bloga , a chcialabym poczytac :-) byc moze moglabym wesprzec blog np kulinarnie ale jak nie wiem co w nim juz jest to ciezko sie domyslac :-)
proszę bardzo :-) http://swiateczne.info/blog/
''Like snowflakes, my Christmas memories gather and dance - each beautiful, unique and too soon gone."

no avatar
adek
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 226
Rejestracja: 14 lis 2010, o 11:55

Re: Blog świąteczny

17 maja 2012, o 10:30

Chyba coś blog już nie działa. A szkoda chciałem zacząć pisać z wami;)

Nela
Wierzący w Św. Mikołaja
Posty: 686
Rejestracja: 17 lis 2008, o 14:36
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Blog świąteczny

17 maja 2012, o 11:36

Karolu- zlikwidowałeś bloga??

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Blog świąteczny

17 maja 2012, o 15:47

Nela pisze:Karolu- zlikwidowałeś bloga??
Nie, jest cały czas, tylko jak przenosiłem pliki między serwerami to zapomniałem skonfigurować subdomeny odpowiednie, dlatego adres jest niedostępny. Dopisałem to do notatek z listą do zrobienia, także po weekendzie będzie działać. Przepraszam za zamieszanie.
elf_sniezka

Nela
Wierzący w Św. Mikołaja
Posty: 686
Rejestracja: 17 lis 2008, o 14:36
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Blog świąteczny

17 maja 2012, o 16:58

Niuestety- ja miałam naprawiany komputer- przepadły mi namiary na pisanie tam. Tyle mojego tam udziału... :roll:

no avatar
adek
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 226
Rejestracja: 14 lis 2010, o 11:55

Re: Blog świąteczny

10 lip 2012, o 07:50

oj chyba temat i blog umarł;>:(

Karol
Lubi Święta, ale nie wierzy w Mikołaja
Posty: 315
Rejestracja: 25 wrz 2006, o 23:19
Kontakt:

Re: Blog świąteczny

10 lip 2012, o 16:19

Blog już działa, a jeżeli ktoś zapomniał swoich danych to można skorzystać z http://swiateczne.info/blog/wp-login.ph ... stpassword
elf_sniezka

Majkel
Przyjaciel Św. Mikołaja
Posty: 4756
Rejestracja: 14 paź 2008, o 14:07

Re: Blog świąteczny

23 paź 2012, o 01:36

W tym roku postanowiłem zająć się blogiem na poważnie,dzisiaj opublikowałem nowy wpis,jednak fajnie by było gdyby ktoś jeszcze pomógł mi prowadzić go na nowo,bo jak widać stronka miała mały zastój,ale mam nadzieję,że uda nam się to zmienić. Przydało by się również jakoś zareklamować blog tak,aby ludzie zaczęli go odwiedzać :-).

Link do bloga:http://swiateczne.info/blog/
IT'S ALL ABOUT LOVE
L.O.V.E.

ODPOWIEDZ